O mne

Môj príbeh

Kto som  a ako Vám budem vedieť pomôcť na Vašej ceste podnikania?

Po mnohých rokoch práce pre IT spoločnosť som sa rozhodla pracovať sama na seba a takto si napĺňať svoje sny ako virtuálna asistentka.

Vo svojom živote som získala mnohé skúsenosti, ktoré sa snažím využiť čo najlepšie a najefektívnejšie v prospech mojich klientov.

Svoju kariéru som začala ako učiteľka odborných predmetov na strednej škole, kde som získala praktické skúsenosti pri práci s väčšou skupinou ľudí a v oblasti komunikácie a prezentácií.

Troška som pobudla aj v zahraničí, konkrétne v Anglicku a v Írsku, kde som si rozvinula komunikáciu v anglickom jazyku, čo ma viedlo aj k absolvovaniu štátnej jazykovej skúšky z angličtiny.

Rok som pracovala ako Account Manager v IT firme, kde po rodičovskej dovolenke, som presedlala na prácu Customer Care Specialistu. Tu som prežila úžasných 12 rokov, kde som sa nadobudla skúsenosti  ako efektívne a profesionálne komunikovať s klientmi a vyriešiť problémy k ich spokojnosti.

Som typ človeka, ktorý sa rád a neustále vzdeláva, preto sa každý deň venujem samovzdelávaniu. V apríli 2024 som úspešne ukončila štúdium na Digitálnej Univerzite, aby som viac videla do online marketingu. Rada pomáham iným a aj preto som sa rozhodla pre prácu virtuálnej asistentky.

Takto sa môžem maximálne venovať Vašej spoločnosti a pomôcť Vám lepšie si zorganizovať prácu a dosahovať podnikateľské ciele.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rada si s Vami prejdem čo potrebujete poriešiť a po vzájomnej dohode Vám rada pomôžem.

Teším sa na spoluprácu!

Životopis

Školenia a certifikáty

Návrat hore